Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Tatil feneri Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmak için sektörde 20 yıllık deneyimi ve birikimi bulunan Begonya Grup turizm inşaat ticaret ve sanayi limited şirketi tarafından kurulmuştur.


Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.


Bugün tatil severlerin desteği ile akla ilk gelen marka konumuna yükselmeyi hedeflemektedir..


Tatil feneri ekibi olarak sahibinden villaları siz değerli tatil severlere doğrudan hizmet vermektedir her zaman en kaliteli hizmeti uygun fiyat garantisi ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.


Tatil feneri onlarca farklı bölgede yüzlerce  farklı konaklama seçeneği, transfer hizmetleri, günlük tur özel aşçı bakıcı gibi tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sizi düşünerek hazırlayıp sizin hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.


Tatil feneri ekibi ve Begonya uzman personeli ve profesyonel yapılanması ile her zaman misafirlerin görüşleri ışığında yol alan ve her görüşü dinleyerek beklentilerinizi eksiksiz karşılamayı amaç edinmiştir.


Misyonumuz;


Gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir ekip ruhu içinde fark yaratarak sunmaktır.


Vizyonumuz;


Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine mutlu, kaliteli, güvenli karşılık vermektir.


Yönetim;


Begonya Grup tüm aktivitelerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile yürütmektedir