Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

www.tatilfeneri.com, Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde bulunan maddeler haricinde kişisel bilgilerinizi herhangi bir şirket, tüzel kişi veya üçüncü kişilere açıklanmayak bilgileriniz gizli tutulcaktır.

Kişisel bilgiler; Kişinin isim, soyisim, T.C. kimlik numarası, telefon numarası, e-posta gibi kullanıcıyı tanımlaya yönelik bilgilerdir.

www.tatilfeneri.com ziyaretçilerin, ortakların, ve siteye kayıt olan misafirlerin bilgilerini hiç bir şekilde üçüncü şahıslara satılamaz satılması teklif dahi edilemezdir.

Tatil Feneri, www.tatilfeneri.com sitesi dahilinde herhangi bir web siteye link verebilmektedir. www.tatilfeneri.com, link yoluyla erişilen sitelerin içeriklerine ve gizlilik uygulamalarına yönelik herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

www.tatilfeneri.com, ihtiyaç duyulduğunda siteye erişimi olan kullanıcıların IP adreslerini tespit edip kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamak ve geniş kapsamlı demografik bilgi toplamak içinde kullanılabilir.

www.tatilfeneri.com, kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyası (Çerez - Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar isterlerse teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini veya teknik iletişim dosyasının gelmemesi sağlayacak şekilde tarayıcı ayarlarında değişiklik yapabilirler.

www.tatilfeneri.com, kişisel bilgileri kendi bünyesi içinde kullanıcıya uygun profili belirlemek ve istatislik ve stratejik çalışmalar yapmak amacı ile kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacı ile  üçüncü kişilere paylaşabilecektir.

www.tatilfeneri.com, kişiye ait bilgileri özel ve gizli tutmayı , bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak görmektedir. Gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamı veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye gösterilmemesini önlemek için firmamız gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

www.tatilfeneri.com 'un kullanıcı bilgileri için gerekli güvenlik önlemlerini almasına karşın, www.tatilfeneri.com sitesine ve sunucusuna yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin ele geçirilmesi veya zarar görmesi durumunda, www.tatilfeneri.com'un herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.